Добрий день! Майже місяць назад я побувала у зоні відчуження. Дуже вдячна Вам за організацію туру в Чорнобиль – побачене там неабияк вразило, емоції настільки різні й сильні, що складно підібрати слова. Задоволена і приязним ставленням, рівнем поінформованості гіда Ярослава, і трансфером.
Ложкою дьогтю, яка таки вплинула на загальне враження, стало те, що інформаційне супроводження екскурсії відбувалося НЕ державною мовою. Я змушена була перекладати з російської і пропускати повз вуха частину аудіоінформації. Неприємно усвідомлювати, що в своїй державі я не завжди маю можливість отримувати певні послуги українською.
Розумію, що Ви не єдині, хто ПОКИ ЩО не розв’язав цієї проблеми. Проте Законом України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який набув чинності 16 липня цього року, а саме ст. 23 передбачено, що мовою туристичного та екскурсійного обслуговування є українська. Тому усі компанії, які надають відповідні послуги, мають 2 роки, щоб адаптуватися й ужити усіх заходів з метою дотримання чинного законодавства України.
Упевнена, Ви пречудово впораєтеся з цим завданням! Щиро бажаю компанії “ЕтноСвіт” успіхів, процвітання і якнайбільше вдячних мандрівників!