тури в карпатитури в закарпаттяавтобусні тури в європуРегулярні автобусні пасажирські перевезення в Європуодноденні екскурсії

BUKOVEL FOR 1 DAY from Lviv

  • Напрямок:
  • Тривалість: 1 день
  • Ціна: 595 грн

Tour dates 2023: 26.03 / 01.04 …

Trip to Bukovel for 1 day from Lviv

Price: 595 hryvn

BUKOVEL FOR 1 DAY from Lviv → Tours in UkraineTours to the CarpathiansTours to the Carpathians from LvivSki tours


Bukovel is a magical winter fairy tale, it is one of the best places for winter recreation in Ukraine. You can come here for a long vacation, vacation or just for a weekend. We offer a one-day holiday trip to Bukovel from Lviv from TC “EtnoSvit”!

BUKOVEL FOR 1 DAY from Lviv

AGENTS → login
BUKOVEL FOR 1 DAY from Lviv
↓ TOUR ANNOUNCEMENT:

Tour price: 595 hryvnias/person

Duration: 1 day

Tour dates 2023: 26.03 / 01.04 …

Route: Lviv – Bukovel – Lviv

Tour code: ВВ 78112

Manager: +380689768840 (Viber/Telegram/WhatsApp); etnosvitmanager@gmail.com

↓ TOUR PROGRAM:

07:00 – departure from Lviv

– Bukovel

Free time from 12:00 p.m. to 5:00 p.m., you can climb the Bukovel mountain by chairlift, visit HutsulLand, attractions – toboggan run, trolley, go ice skating, skiing, etc.

Буковель розваги для дітей

Буковель | Івано-Франківська область, Карпати

Туристичний комплекс Буковель – це унікальне місце, яке цікаве й привабливе не тільки катанням на лижах й бордах, а неймовірною кількістю різноманітних розваг. Завдяки можливості створення курорту “з нуля” в Буковелі вдалося створити максимально комфортні умови для відпочинку, з урахуванням всіх потреб туристів. Буковель розваги для дорослих та малечі!

– Lviv (return at 22:50).

↓ COST OF THE TOUR:
Tour price:

The cost of a tour to Bukovel for 1 day from Lviv – UAH 595/person

Discounts for children:

– For children from 7 to 12 years old (inclusive) and persons with disabilities of the I and II groups (with a certificate): UAH 50/person (from the total cost of the tour)
– Children up to 6 years old (inclusive): free of charge (when accompanied by 2 adults and without a separate seat on the bus)


Included in the price of the tour:

+ travel by comfortable bus according to the program,
+ accompanied by a tour guide,
+ travel insurance.

It is not included in the price and is paid additionally:

– entrance tickets to sightseeing facilities,
– food,
– personal expenses and souvenirs.


The cost of entrance tickets for 1 person:

– ascent by chairlift to Mount Bukovel (both ways): general, student, pensioner – UAH 200/person, pensioners and children under 12 years old – UAH 130/person;
– descent on the Rodelbahn attraction: general, student, pensioner – UAH 600/person. or UAH 900/ 2 persons.
– entrance to the territory of Hutsulland Park: general, student — 250 UAH/person, pensioners and schoolchildren — 200 UAH/person,
– ice skating: general, student — 230 UAH/person, children under 12 years — 150 UAH/person,
– tubing: one descent — UAH 90/person.

BOOK A TOUR:
↓ ABOUT BUKOVEL:
Перевернутий будинок с. Поляниця

Перевернута Хата | c. Поляниця, Івано-Франківська область

Перевернутий будинок – одна з багатьох визначних пам’яток Прикарпаття, яку можна побачити дорогою з Яремче до Буковеля. Перевернутий у буквальному значенні з ніг на голову будинок розташований у селі Поляниця. Перевернута хата у Буковелі є першою подібною будівлею в Україні. Незвичайність цієї споруди в тому, що фундамент знаходиться вгорі, а дах – внизу.

Буковель ЭТНОПАРК ГУЦУЛ ЛЭНД

Етнопарк «ГУЦУЛ ЛЕНД» в Буковелі

Етнопарк “Гуцул Ленд” – це захоплюючі історії про життя і побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це зона відпочинку, що поєднує в собі різні майданчики відпочинку на території Буковеля, яка знаходиться за Озером Молодості. Одними з основних майданчиків є: скансен (етнографічний комплекс під відкритим небом), контактний зоопарк, де живуть в природних умовах домашні, екзотичні, дикі тварини і птахи, і креативний простір – зона творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів.

Тури в Буковель

Новий 6-місний витяг та 2 траси в Буковелі

Від сьогодні в найбільшому гірськолижному курорті України розпочав свою роботу новий 6 місний витяг відомої австрійської фірми «Doppelmayr». Це перший витяг такого класу в Україні. Його пропускна можливість сягає 3 тисяч чоловік в годину. Крім того, даний витяг являється швидкісним і відстань майже в 3 кілометри можна подолати всього за 3 хвилини. Разом з новим та сучасним витягом розпочинають роботу і дві нові «сині» траси – ЗА і 3D (загальна протяжність нових трас 4600 метрів).

Буковель розваги для дітей

Буковель | Івано-Франківська область, Карпати

Туристичний комплекс Буковель – це унікальне місце, яке цікаве й привабливе не тільки катанням на лижах й бордах, а неймовірною кількістю різноманітних розваг. Завдяки можливості створення курорту “з нуля” в Буковелі вдалося створити максимально комфортні умови для відпочинку, з урахуванням всіх потреб туристів. Буковель розваги для дорослих та малечі!

Буковель на 4 дні з Києва

Країна Буковель

Потрапивши в Буковель в будь-яку пору року, ви одразу захопитесь атмосферою екстриму, куражу та веселощів. Це допоможе не тільки активно провести час, але і вдосконалити свій рівень катання, насолодитись безмежними карпатськими краєвидами, розслабитись та зрозуміти, що якісний, сучасний та безпечний відпочинок світового рівня можливий і в Україні.

лыжный тур на Буковель / Лижний тур на Буковель зі Львова

Буковель відпочинок

Український курорт Буковель – прекрасна альтернатива закордонним гірськолижним комплексам. Саме сюди, на Буковель, щорічно приїжджають тисячі любителів і професіоналів гірськолижного спорту, які цінують комфорт і високу якість катання. М’який клімат Карпат, транспортна доступність, тривалий сезон (з жовтня по травень) – все це лише додає привабливості курорту, розташованого в одній кліматичній зоні зі швейцарськими Альпами, що славляться своїми умовами для катання.

Буковель На шляху до освоєння нових територій

Розвиток гірськолижного спорту в Україні безумовно досяг досить високого рівня. Найбільший та найпопулярніший курорт країни Буковель пропонує послуги європейського та світового рівня, забезпечуючи чудові та якісні умови катання та сервісу, а також різноманітний відпочинок протягом всього року. Проте, відвідавши цей курорт декілька разів, виникають закономірні питання. Чи буде курорт розширюватись? Чи з’являться тут нові траси? Які перспективи та плани розвитку та як скоро вони будуть здійснені та реалізовані?

Буковель на вихідні / Буковель на выходные

Гірськолижний курорт Буковель

Сама природа Карпат так старанно облаштувала рельєфний рівень на гірськолижному курорті Буковель, що всі 50 кілометрів трас викладені на трав’яній основі, захищені від вітру і прямого попадання сонячних променів, доглянуті, оснащені найкращим європейським сніго-генеруючим обладнанням, вебкамерами і вечірнім підсвічуванням.

↓ FEEDBACK:

bukovel for 1 day 0/ bukovel from Lviv 0/ 01.23