тури в карпатитури в закарпаттяавтобусні тури в європуРегулярні автобусні пасажирські перевезення в Європуодноденні екскурсії

В Україні планують запустити туристичні вертольоти

Туристи зможуть дістатися з обласних центрів України в курортну Затоку (Кароліно-Бугаз), Буковель та Трускавець на вертольотах.

Створення таких швидкісних пасажирських перевезень передбачено інвестиційним проектом «Повітряний експрес», який планується реалізувати в Одеській області, повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації. «Додатковий вид пасажирських перевезень, сучасний авіаційний транспорт, обладнані вертолітні майданчики зі штучним або грунтовим покриттям на узбережжі Чорного моря – все це дасть ще один поштовх до розвитку туризму в Одеській області.

Це інвестиції в регіон і нові робочі місця, тому ми підтримали перспективу реалізації такого проекту », – підкреслила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова. Меморандум про співпрацю передбачає, що до реалізації проекту приєднаються ТОВ «Міжнародна транспортна сервісна група» спільно з Американською корпорацією «Trans World Service» і корпорацією «EXIM».

На першому етапі вони планують побудувати і обладнати в Україні 9 вертолітних портів. Саме стільки українських міст пропонується об’єднати завдяки регулярним вертолітним перевезень «Повітряний експрес». Таким чином, відзначають в ОДА, шлях в Кароліно-Бугаз з Києва займе 2 години, з Вінниці – 1 година 25 хвилин, з Черкас – півтори години. За задумом інвесторів, перевозити пасажирів будуть важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II і Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць. Вони обладнані всім необхідним: туалетною кімнатою, буфетом, відділенням для багажу, поличками для ручної поклажі.